چرا باید ساعتت رو پلیش کنی؟

آیا ساعت مچی شما کمی خسته به نظر می رسه و نیاز به یک تغییر اساسی داره!؟ شاید زمانش رسیده که یک پولیش کامل توسط ساعت سازان و تکنسین های استاد ما انجام بشه. این کار فقط توسط یک پولیش کار با تجربه با مهارت و ابزار مناسب انجام می شه. یک پولیش کار حرفه ای میتونه با از بین بردن خراش ها، فرورفتگی ها و بقیه نشانه های ساییدگی ساعت مچی لوکس شما را به همون اندازه نو جلوه بده. تکنسین‌های ما سابقه کار  روی ساعت‌های مچی بی‌شماری برای پولیش با کیفیت سطح بالا بر روی ساعت‌های مچی لوکس داشته اند. و تنها از طریق این تجربه می‌تونند زیبایی اولیه‌ای را که زمان خرید تو ساعت مچی تون دیدید، به درستی برگردونند.

هنر ترمیم ساعت

هنر ترمیم و صیقل دادن ساعتهای ظریف مچی کار نادر و ظریفی هست و فقط باید توسط ساعت سازان ماهر و آموزش دیده انجام بشه.

در ویکی ساعت، تیم کوچیک اما متخصص ما از به‌ روزترین تکنیک‌ها و تجهیزات موجود در صنعت ساعت استفاده می‌کنند و همیشه هر کدوم از اعضای تیم آموزش‌های مستمری رو دریافت می‌کنند تا سطح خدماتی را که می‌تونیم به مشتریان خودمون ارائه بدیم، ارتقاء بدیم.

پولیش ساعت مچی شما مستلزم این هست که متخصصان ما از ابزارهای بسیار خاصی استفاده کنند و بسته به عمق یا شدت خراش ها و ایرادات روی ساعت شما، ممکن هست لازم باشه لایه کوچکی از سطح ساعت شما پاک بشه.

خش گیری ساعت

طبیعی هست که در فرایند پلیش یک ساعت بایستی تمام خش های قاب و بند پاک بشه. اما گاهی همه خش و خراش هایی که روی ساعت ایجاد شدند رو نمیشه از بین برد. همونطور که میدونید ساعت های مچی با طراحی هاشون منحصر به فرد و زیبا هستند. هر ساعت مچی دارای زوایایی هستند که در صورت از بین رفتن به هر علتی دیگه قشنگ نیستند. در ضمن امکان داره برای از بین بردن خط و خراش های یک کامل ساعت ، مزیت ضد آبی / واترپروفی ساعت تون از بین بره. بنابرین نه تنها به بلکه به هر متخصصی که ساعت مچی تون رو برای پولیش میسپارید اجازه بدید تا جایی که براش امکان داره فرایند خش گیری رو انجام بده. در هر صورت زیبایی و استاندارد های فنی یک ساعت مچی هست که اون رو برای صاحبش جذاب میکنه. 

فرآیند پولیش یک ساعت مچی

تعمیرکار بند ساعت مچی شما را از قاب جدا می کنه و قاب ، کریستال ، موتور ساعت و واشرها را با دقت کنار میگذاره.

 با استفاده از ابزار و خمیرهای بسیار تخصصی ، هر قسمت با ظرافت به شرایط نزدیک به روز اول خود بررسی و پولیش میشن.

سپس اجزای قاب و بند به صورت جداگانه  در دستگاه اولتراسونیک پر از یک حلال تمیز کننده غوطه ور میشن. 

امواج صوتی با فرکانس بالا هر گونه کثیفی یا چربی رو بیرون می زنن و در نتیجه 99.9 درصد از تمام مواد ناخواسته رو از بین برده میشن.

همانطور که تعمیرکار به دقت ساعت مچی شما را دوباره سرهم می کنه، واشرهای کریستالی و قاب پشتی هم در صورت امکان تعویض می شوند تا اطمینان حاصل شود که ساعت مهر و موم مناسبی داره و در برابر آب مقاوم هست یا خیر.

در نهایت، تعمیرکار با استفاده از تست فشار آب ، مقاومت ساعت مچی شما را در برابر آب تأیید می‌کنه.

برای بزرگنمایی روی تصاویر کلیک کنید

قبل و بعد

نمونه کار های تیم تعمیرات