ثبت سفارش تعمیر ساعت

Accepted file types: jpg, gif, png, Max. file size: 5 MB.
بار گذاری تصاویر ساعت
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

تعمیرات تخصصی ویکی ساعت

تکنسین‌های ساعت ما می‌توانند باتری را تقریباً در هر برند ساعتی تعویض کنند و در مدت چند دقیقه در حالی
که شما منتظر هستید، کار را انجام دهند.

متخصص ساعت ما می‌توانند موتور های اتوماتیک را تقریباً در هر برند ساعتی چک کنند و در مدت چند دقیقه در حالی که شما منتظر هستید، نتیجه را اعلام کنند
ما مقاومت ساعت‌ها را در برابر آب تا عمق 1200 متر ارزیابی می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که یکپارچگی ساعت شما مطلوب است
ما از مواد تخصصی و تجهیزات جدید پولیش برای تمیز کردن و صیقل دادن قاب و بند ساعت استفاده می کنیم تا شکل اصلی آن را بازیابی کنیم
دستگاه تمیزکننده مافوق صوت و بخارشوی با خروجی بالا به طور کامل هرگونه کثیفی و یا کثیفی پنهان ساعت را از بین می برد تا به طول عمر قاب و بند اضافه شود
تنظیمات بند و قفل ساعت همکاران ما می توانند قطعات بند ساعت را در مدت زمان کوتاهی اضافه ، کم و یا عوض کنند و تنظیماتی را روی بند ساعتتان انجام دهند تا اطمینان حاصل شود که ساعت شما به راحتی روی مچ دستتان قرار می گیرد.
کارشناسی سلامت / اصالت / قیمت ارزیابی کتبی ساعت به شما توضیحات دقیق و ارزش جایگزینی ساعت شما را ارائه می دهد.
اگرشیشه ساعت خود را شکسته اید، ما این توانایی را داریم که خراش های شیشه های طلقی را برطرف کنیم و تقریباً هر نوع شیشه ساعت جایگزینی را هم می توانیم نصب کنیم
مغناطیسی ساعت های مکانیکی اغلب دلیل توقف شدن ساعت‌ها با زمان‌سنجی نادرست است اما به سرعت توسط دستگاه مغناطیس‌زدای ما حل می‌شود.
تنظیمات دقت و زمان اغلب در ساعت های مکانیکی برای تسهیل عملکرد صحیح ساعت مورد نیاز است

مرکز خدمات تخصصی ویکی ساعت

  • ویکی ساعت با همکاری تکنسین های با تجربه و آموزش دیده در کشور سوئیس و همچنین مراکز تخصصی در زمینه تعمیرات ساعت اقدام به ارائه خدمات و ضمانت ساعت های کارکرده خود میکند.

  • تیم داخلی ما متشکل از ساعت‌سازان معتبری در طیف کاملی از خدمات تعمیر ساعت تخصص دارند و می‌توانند تقریباً تمام تعمیرات را در مرکز خدمات پیشرفته ما انجام دهند.
  • با چندین دهه تجربه، ساعت سازان متخصص ما می دانند که چگونه ساعت های لوکس را با دقت و دقت ارزیابی و تعمیر کنند.
  • ما به نام خوش خود به عنوان یکی از مراکز خدمات مجاز اتحادیه و توانایی خود در تعمیر برخی از بهترین های ساعت دنیا افتخار می کنیم.
  • در مجموعه ویکی ساعت تمامی خدمات شامل ضمانت پس از تعمیرات میباشد
  • هر کاری که توسط ساعت سازان یا تیم تعمیر ساعت ویکی ساعت انجام شود به مدت 12 ماه تضمین می شود.
  • این ضمانت ساییدگی و یا آسیب ناشی از جابجایی نامناسب را پوشش نمی دهد.
  • هر گونه آسیب ناشی از تعمیرات ساعت بوسیله افراد دیگر نیز  ، با هزینه شما برطرف میشود.

مراحل ده گانه
سرویس کامل یک ساعت

1

کنترل و ارزیابی

قبل از سرویس، ساعت یک فرآیند بازرسی کامل توسط مدیر سرویس ساعت ما انجام می‌شود تا عملکرد و ظاهر ساعت را ارزیابی کند.

2

شروع ماموریت

ساعت سازان ما با برداشتن بند و باز کردن قاب ساعت برای پیاده کردن موومنت / موتور ساعت شروع می کنند. سپس کیس و موتور ساعت جزء به جزء به طور کامل جدا می شوند

3

شست و شو قطعات

تعویض باتری ساعت با از باز کردن کامل موتور ساعت ، هر جزء جداگانه در محلول های مخصوص قرار داده شده شده و به صورت اولتراسونیک تمیز می شوند.

4

عیب یابی

ساعت سازان ما هر قسمت را به دقت بررسی می کنند تا مواردی را که نیاز به تعویض دارند شناسایی کنند. هر قطعه فرسوده فقط با استفاده از قطعات اصلی جایگزین می شود.

5

مونتاژ و روغن کاری

هنگام مونتاژ مجدد موتور ساعت ، هر جزء کاربردی با دقت روغن کاری می شود تا اصطکاک و سایش به حداقل برسد.

6

تنظیمات ضروری

ساعت سازان ما به دقت تعادل چرخ ها را تنظیم می کنند و دقت زمان بندی آن را به صورت الکترونیکی با دستگاه تایم گراف آزمایش می کنند تا از دقت زمان سنجی مطلوب اطمینان حاصل کنند.

7

پولیش قاب وبند

ساعت سازان ما با استفاده از خمیر های ویژه و تجهیزات پولیش، قاب و بند را به دقت بازسازی و صیقل می دهند تا درخشندگی اولیه آن را بازیابی کنند.

8

چک کردن واشرها

کیس ساعت به دقت بررسی می شود، تمام مهر و موم ها برای اطمینان از یکپارچگی مقاومت آن در برابر آب تعویض می شوند و کیس دوباره مونتاژ می شود.

9

تست واترپروف

این فرآیند که از تست خلاء ، تست فشرده سازی و تست تراکم تشکیل شده است، وجود حتی کمترین میزان رطوبت را در داخل کیس نشان می دهد.

10

کنترل کیفی نهایی

برای تضمین بالاترین استاندارد کیفیت، بررسی‌های کیفی دقیق انجام می‌شود و مطابق با مشخصات تولید تأیید می‌شود.

تعرفه تعمیرات ساعت

سال 1400

درخواست تعمیرات 5
خدمات آنلاین ساعت

ارسال و دریافت غیر حضوری تعمیرات

در منزل بمانید و ساعتتان را سالم تحویل بگیرید

ارسال اطلاعات و ارزیابی قیمت
بسته بندی
ارسال به ویکی ساعت
ارزیابی اولیه و تماس
موافقت و شروع تعمیر
پرداخت هزینه تعمیر
ارسال به آدرس شما
برای بزرگنمایی روی تصاویر کلیک کنید

قبل و بعد

نمونه کار های تیم تعمیرات

تعهد تخصص تجهیزات

چرا ویکی ساعت

 

تعهد و رسالت

همیشه با اعتماد به نفس و افتخار این موضوع را بیان کرده ایم که خود را بیشتر از متخصص در ارائه خدمات خود را افرادی متعهد میدانیم. بنابراین همواره تلاش میکنیم نسبت به مشتریانمان وفادار ، صادق  و خدمتگذار باشیم. یکی از لذت های ما ویکی ساعتی ها این است که خودمان را در جایگاه مشاور در کنار شما مشتریانمان میدانیم و نه صرفا به عنوان فروشنده کالا یا خدمات در برابر شما عزیزان. از این بابت امیدواریم که در راستای ارائه خدمات و همچنین  کسب درآمد در این حوزه بتوانیم رسالت خود را به عنوان شهروندانی خدمتگذار در کشور عزیزمان ایران به درستی به جای آوریم.

تخصص و تجربه

 ما خود را در این حوزه بهترین نمیدانیم ولی باور داریم و تلاش میکنیم که از بهترین ها و به روز ترین ها در زمینه ارائه خدمات تعمیرات ساعت در کشورمان ایران هستیم. با افتخار و البته فروتنی ، نهایت قدردانی را از مربیان ، مشتریان و همچنین همکارانمان در اعتماد و حمایت خود داریم. خوب است که بدانید تجربه پرسنل تعمیرات و فروش در مجموعه ویکی هرکدام بیش از یک دهه از عمرشان است.

امکانات و تجهیزات

با این آگاهی که ارائه خدمت به طیف گسترده ای از ساعت های اصیل موجود در بازار و در دست مصرف کنندگان همانطور که میتواند برایمان بسیار چالش برانگیز باشد ، با این حال این مهم صرفا با بهره گیری از آخرین امکانات در حوزه تعمیر ساعت امکانپذیر است. برای همین مدیران این مجموعه همیشه تلاش بر تامین بهترین و به روز ترین امکانات و تجهیزات را در داخل مجموعه داشته اند.