ثبت سفارش تعمیر ساعت

1ثبت مشخصات
2توضیحات

مرکز خدمات تخصصی ویکی ساعت

  • ویکی ساعت با همکاری تکنسین های با تجربه و آموزش دیده در کشور سوئیس و همچنین مراکز تخصصی در زمینه تعمیرات ساعت اقدام به ارائه خدمات و ضمانت ساعت های کارکرده خود میکند.

  • تیم داخلی ما متشکل از ساعت‌سازان معتبری در طیف کاملی از خدمات تعمیر ساعت تخصص دارند و می‌توانند تقریباً تمام تعمیرات را در مرکز خدمات پیشرفته ما انجام دهند.
  • با چندین دهه تجربه، ساعت سازان متخصص ما می دانند که چگونه ساعت های لوکس را با دقت و دقت ارزیابی و تعمیر کنند.
  • ما به نام خوش خود به عنوان یکی از مراکز خدمات مجاز اتحادیه و توانایی خود در تعمیر برخی از بهترین های ساعت دنیا افتخار می کنیم.
  • در مجموعه ویکی ساعت تمامی خدمات شامل ضمانت پس از تعمیرات میباشد
  • هر کاری که توسط ساعت سازان یا تیم تعمیر ساعت ویکی ساعت انجام شود به مدت 12 ماه تضمین می شود.
  • این ضمانت ساییدگی و یا آسیب ناشی از جابجایی نامناسب را پوشش نمی دهد.
  • هر گونه آسیب ناشی از تعمیرات ساعت بوسیله افراد دیگر نیز  ، با هزینه شما برطرف میشود.

خدمات ویکی ساعت

درخواست تعمیرات 1

کنترل و عیب یابی ساعت

درخواست تعمیرات 2

ترمیم صفحه و عقربه ساعت

درخواست تعمیرات 3

تعویض باتری ساعت

درخواست تعمیرات 4

تست واترپروف ساعت

درخواست تعمیرات 5

تعویض شیشه ساعت

درخواست تعمیرات 6

ساخت بند چرمی ساعت

درخواست تعمیرات 7

شست و شوی قاب بند ساعت

درخواست تعمیرات 8

ترمیم صفحه و عقربه ساعت

مراحل ده گانه
سرویس کامل یک ساعت

1

کنترل و ارزیابی

قبل از سرویس، ساعت یک فرآیند بازرسی کامل توسط مدیر سرویس ساعت ما انجام می‌شود تا عملکرد و ظاهر ساعت را ارزیابی کند.

2

شروع ماموریت

ساعت سازان ما با برداشتن بند و باز کردن قاب ساعت برای پیاده کردن موومنت / موتور ساعت شروع می کنند. سپس کیس و موتور ساعت جزء به جزء به طور کامل جدا می شوند

3

شست و شو قطعات

تعویض باتری ساعت با از باز کردن کامل موتور ساعت ، هر جزء جداگانه در محلول های مخصوص قرار داده شده شده و به صورت اولتراسونیک تمیز می شوند.

4

عیب یابی

ساعت سازان ما هر قسمت را به دقت بررسی می کنند تا مواردی را که نیاز به تعویض دارند شناسایی کنند. هر قطعه فرسوده فقط با استفاده از قطعات اصلی جایگزین می شود.

5

مونتاژ و روغن کاری

هنگام مونتاژ مجدد موتور ساعت ، هر جزء کاربردی با دقت روغن کاری می شود تا اصطکاک و سایش به حداقل برسد.

6

تنظیمات ضروری

ساعت سازان ما به دقت تعادل چرخ ها را تنظیم می کنند و دقت زمان بندی آن را به صورت الکترونیکی با دستگاه تایم گراف آزمایش می کنند تا از دقت زمان سنجی مطلوب اطمینان حاصل کنند.

7

پولیش قاب وبند

ساعت سازان ما با استفاده از خمیر های ویژه و تجهیزات پولیش، قاب و بند را به دقت بازسازی و صیقل می دهند تا درخشندگی اولیه آن را بازیابی کنند.

8

چک کردن واشرها

کیس ساعت به دقت بررسی می شود، تمام مهر و موم ها برای اطمینان از یکپارچگی مقاومت آن در برابر آب تعویض می شوند و کیس دوباره مونتاژ می شود.

9

تست واترپروف

این فرآیند که از تست خلاء ، تست فشرده سازی و تست تراکم تشکیل شده است، وجود حتی کمترین میزان رطوبت را در داخل کیس نشان می دهد.

10

کنترل کیفی نهایی

برای تضمین بالاترین استاندارد کیفیت، بررسی‌های کیفی دقیق انجام می‌شود و مطابق با مشخصات تولید تأیید می‌شود.

خدمات آنلاین ساعت

ارسال و دریافت غیر حضوری تعمیرات ساعت

در منزل بمانید و ساعتتان را سالم تحویل بگیرید

درخواست تعمیرات 9

ارسال اطلاعات مورد نیاز

ابتدا بایستی تمام اطلاعات به همراه مشکلات ساعتتان را در قسمت فرم درخواست ثبت تعمیرات درج کنید. داشتن این اطلاعات برای بررسی هرچه سریعتر و بهتر مشکلات ساعت شما بوسیله همکاران ما در ویکی ساعت کمک میکند. اطلاعاتی مانند شماره تماس و برند ساعتتان و خدمات درخواستی ، تصاویر و توضیحاتی که برای دریافت خدمات با کیفیت لازم است.

درخواست تعمیرات 10

ارزیابی حدودی قیمت وهزینه

در اسرع وقت همکاران ما بوسیله شماره موبایل / تلفن و یا پیام رسان واتس اپ ، با شما تماس میگیرند تا شما را درجریان نتیجه امکان سنجی تعمیرات مورد نیاز ، برآورد هزینه و مدت زمان فرایند تعمیر ساعتتان قرار دهند 

درخواست تعمیرات 11

ارسال به ویکی ساعت

بعد از دریافت اطلاعات تعمیر ساعتتان حالا وقت این است که به مرکز خدمات ما بیایید و یا بوسیله ارسال امن از طرق قابل اعتماد خودتان ساعت را برای ما ارسال کنید. البته برای ساعت های گرانقیمت پذیرش مستقیم به صورت حضوری پیشنهاد میشود

درخواست تعمیرات 12

ارزیابی قطعی قیمت وهزینه

در صورت جزئی و آشکار بودن معایب ساعتتان این مرحله ممکن است در حضور خودتان انجام شود. اما گاهی پیش می آید که همه مشکلات یک ساعت پیچیده را به سرعت نمیشود تشخیص داد و نیاز به بررسی های بیشتر و کنترل کارکرد 12 الی 24 ساعته است. بنابراین باید در این مرحله با کمی صبر منتظر اعلام هزینه و قیمت نهایی از طرف همکاران ما باشید

درخواست تعمیرات 13

موافقت و شروع تعمیر

در صورت تایید و رضایت شما از اعلام مدت و هزینه ، ساعتتان را به میسپارید که تا پایان مهلت برآورد شده ساعتتان جهت تعمیر ، بازسازی و یا تامین قطعات نزد ما به امانت بماند.

درخواست تعمیرات 14

پرداخت هزینه تعمیر

در صورتی که مایل به دریافت غیر حضوری ساعتتان باشید و یا ساعتتان را برای ما از دیگر استان ها ارسال کرده باشید ، همکاران ما با شما جهت تسویه و یا دریافت آدرس و اطلاعات مورد نیاز تماس میگیرند. شما در این مرحله یک فاکتور از مرکز خدمات ما دریافت میکنید.

درخواست تعمیرات 15

ارسال اطلاعات و ارزیابی قیمت

در صورتی که هزینه خدماتی دریافتی شما بیشتر از 700 هزار تومان باشد ارسال رایگان ساعت به آدرس پستی شما انجام میشود.

درخواست تعمیرات 9

شروع گارانتی تعمیرات

تمامی خدمات ارائه شده در ویکی ساعت شامل 6 الی 12 ماه ضمانت خدمات میباشد و اطلاعات ساعت شما با جزئیات کامل در بخش خدمات پس از تعمیر ویکی ساعت درج شده و هر زمان که ساعت شما دچار مشکل شود میتوانید با دادن اطلاعات دارنده ساعت و یا مشخصات خود ساعت از این خدمات بهره مند شوید

تعمیرات تخصصی ویکی ساعت

تکنسین‌های ساعت ما می‌توانند باتری را تقریباً در هر برند ساعتی تعویض کنند و در مدت چند دقیقه در حالی
که شما منتظر هستید، کار را انجام دهند.

متخصص ساعت ما می‌توانند موتور های اتوماتیک را تقریباً در هر برند ساعتی چک کنند و در مدت چند دقیقه در حالی که شما منتظر هستید، نتیجه را اعلام کنند
ما مقاومت ساعت‌ها را در برابر آب تا عمق 1200 متر ارزیابی می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که یکپارچگی ساعت شما مطلوب است
ما از مواد تخصصی و تجهیزات جدید پولیش برای تمیز کردن و صیقل دادن قاب و بند ساعت استفاده می کنیم تا شکل اصلی آن را بازیابی کنیم
دستگاه تمیزکننده مافوق صوت و بخارشوی با خروجی بالا به طور کامل هرگونه کثیفی و یا کثیفی پنهان ساعت را از بین می برد تا به طول عمر قاب و بند اضافه شود
تنظیمات بند و قفل ساعت همکاران ما می توانند قطعات بند ساعت را در مدت زمان کوتاهی اضافه ، کم و یا عوض کنند و تنظیماتی را روی بند ساعتتان انجام دهند تا اطمینان حاصل شود که ساعت شما به راحتی روی مچ دستتان قرار می گیرد.
کارشناسی سلامت / اصالت / قیمت ارزیابی کتبی ساعت به شما توضیحات دقیق و ارزش جایگزینی ساعت شما را ارائه می دهد.
اگرشیشه ساعت خود را شکسته اید، ما این توانایی را داریم که خراش های شیشه های طلقی را برطرف کنیم و تقریباً هر نوع شیشه ساعت جایگزینی را هم می توانیم نصب کنیم
مغناطیسی ساعت های مکانیکی اغلب دلیل توقف شدن ساعت‌ها با زمان‌سنجی نادرست است اما به سرعت توسط دستگاه مغناطیس‌زدای ما حل می‌شود.
تنظیمات دقت و زمان اغلب در ساعت های مکانیکی برای تسهیل عملکرد صحیح ساعت مورد نیاز است

تعرفه تعمیرات ساعت

سال 1400

درخواست تعمیرات 17
برای بزرگنمایی روی تصاویر کلیک کنید

قبل و بعد

نمونه کار های تیم تعمیرات

پخش ویدیو

چرا ویکی ساعت ...؟

ما یک کسب و کار تیمی با بیش از 15 سال تجربه در صنعت خدمات و لوازم جانبی ساعت های مچی معتبر هستیم. ما افتخار همکاری نزدیکی با بعضی از شرکت های وارد کننده و همینطور تولید کنندگان متعهد و البته ساعت سازان مجرب و متعهد در ایران داریم.
ویکی ساعت با همکاری تکنسین های با تجربه و آموزش دیده در کشور سوئیس و همچنین مراکز تخصصی در زمینه تعمیرات ساعت اقدام به ارائه خدمات و ضمانت ساعت های کارکرده و نو میکند. به این معنی که تعمیر کاران حرفه ای هستند که مشتاقانه پذیرای ساعت های معیوب شما هستند.

مدیر و مسئول خدمات آقایان قربانی و پورمیدانی که تکنسین های دوره دیده با سال ها تجربه ترمیم و تعمیر ساعت های ارزنده سوئیسی به صورت تمام وقت در ویکی ساعت حضور دارند و آماده مشاوره در نحوه و نوع تعمیر مورد نیاز و نگهداری صحیح ساعتهای مراجعین در این مرکز خدمات هستند. دیگر تکنسین های ما نیز متخصص در ارائه خدمات برای ساعت های رده بالا هستند.

با اطمینان به شما میگوییم که تکنسین آموزش دیده ما دارا تجربه و مهارت های عملی مناسبی هستند برا بهبود عملکرد ساعت مچی شما و اغلب برندهای سوئیسی ارزنده.

همیشه با اعتماد به نفس و افتخار این موضوع را بیان کرده ایم که خود را بیشتر از متخصص در ارائه خدمات خود را افرادی متعهد میدانیم. بنابراین همواره تلاش میکنیم نسبت به مشتریانمان وفادار ، صادق و خدمتگذار باشیم.

ما خود را در این حوزه بهترین نمیدانیم ولی باور داریم و تلاش میکنیم که از بهترین ها و به روز ترین ها در زمینه ارائه خدمات تعمیرات ساعت در کشورمان ایران هستیم.

با این آگاهی که ارائه خدمت به طیف گسترده ای از ساعت های اصیل موجود در بازار و در دست مصرف کنندگان همانطور که میتواند برایمان بسیار چالش برانگیز باشد ، با این حال این مهم صرفا با بهره گیری از آخرین امکانات در حوزه تعمیر ساعت امکانپذیر است. برای همین مدیران این مجموعه همیشه تلاش بر تامین بهترین و به روز ترین امکانات و تجهیزات را در داخل مجموعه داشته اند.