تعمیر ساعت دنیل ولینگتون | DANIEL WELLINGTON

متخصصین ما زبده در تعمیرات ساعت دنیل ولینگتون / ساعت DW با استفاده از قطعات با کیفیت و اورجینال با ارائه ضمانت نامه هستند .

ثبت سفارش تعمیر ساعت

1ثبت مشخصات
2توضیحات

تکنسین‌های ساعت ما می‌توانند تعویض باتری ساعت دنیل ولینگتون شما را در مدت چند دقیقه در حالی که شما منتظر هستید انجام دهند. مطالعه بیشتر درباره تعویض باتری ساعت

متخصصین ساعت ما می‌توانند موتور های اتوماتیک ساعت دنیل ولینگتون را چک کنند و در مدت چند دقیقه در حالی که شما منتظر هستید ، نتیجه را اعلام کنند .

ما مقاومت ساعت‌های دنیل ولینگتون را در برابر آب تا عمق 1200 متر ارزیابی می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که یکپارچگی ساعت دنیل ولینگتون شما مطلوب است .

ما از مواد تخصصی و تجهیزات جدید پولیش ساعت برای تمیز کردن و صیقل دادن قاب و بند ساعت دنیل ولینگتون استفاده می کنیم تا شکل اصلی آن را بازیابی کنیم .

دستگاه تمیزکننده اولتراسونیک و بخارشوی به طور کامل هرگونه کثیفی و یا کثیفی پنهان قاب و بند ساعت دنیل ولینگتون شما را از بین می برد تا به طول عمر قاب و بند ساعت دنیل ولینگتون شما اضافه شود .

متخصصین ساعت ما می توانند قطعات بند ساعت را در مدت زمان کوتاهی اضافه ، کم و یا عوض کنند و تنظیماتی را روی بند ساعت دنیل ولینگتون شما انجام دهند تا اطمینان حاصل شود که ساعت شما به راحتی روی مچ دستتان قرار می گیرد .

ما در ویکی ساعت می توانیم میزان سلامت و اصالت ساعت دنیل ولینگتون شما را به شکل دقیق ارزیابی کنیم .

اگرشیشه ساعت دنیل ولینگتون خود را شکسته اید ، ما این توانایی را داریم که خراش های شیشه های طلقی را برطرف کنیم و تقریباً هر نوع شیشه ساعت جایگزینی را هم می توانیم برای ساعت دنیل ولینگتون شما نصب کنیم .

مغناطیسی شدن ساعت های مکانیکی دنیل ولینگتون اغلب دلیل متوقف شدن یا عقب افتادن آن است .

دستگاه آنتی مگنت ما در ویکی ساعت به سرعت این مشکل ساعت دنیل ولینگتون شما را حل خواهد کرد .

تنظیمات دقت و زمان اغلب در ساعت های مکانیکی دنیل ولینگتون برای تسهیل عملکرد صحیح ساعت مورد نیاز است .

در خیلی از موارد صفحه ساعت دنیل ولینگتون شما بر اثر حادثه ممکن است آسیب دیده باشد و معمولاً از تعمیر و ترمیم آن نا امید می‌شوید .

اما خوشبختانه متخصصین ساعت دنیل ولینگتون ویکی ساعت می توانند صفحه ساعت دنیل ولینگتون شما را همچون روز اول ترمیم کنند .

شما می توانید هر بند چرمی مورد نیاز خود را برای ساعت دنیل ولینگتون خود در سایز مورد نظر ثبت سفارش کنید .

متخصصین طراحی بند ساعت دنیل ولینگتون ویکی ساعت طی چند ساعت با شما تماس می گیرند و اعلام قیمت خواهند کرد .

مراحل ده گانه
سرویس کامل یک ساعت دنیل ولینگتون

1

کنترل و ارزیابی ساعت دنیل ولینگتون

قبل از سرویس یا تعمیر هر ساعت DW / دنیل ولینگتون یک فرآیند بازرسی کامل توسط متخصص سرویس ساعت دنیل ولینگتون ویکی ساعت انجام می‌شود تا عملکرد و ظاهر ساعت دنیل ولینگتون شما را به شکل کامل ارزیابی کند .

2

شروع ماموریت سرویس ساعت دنیل ولینگتون

ساعت سازان ما با برداشتن بند و باز کردن قاب ساعت DW / دنیل ولینگتون برای پیاده کردن موومنت / موتور ساعت دنیل ولینگتون شروع می کنند و سپس کیس و موتور ساعت DW / دنیل ولینگتون شما جزء به جزء به طور کامل جدا می شوند .

3

شست و شو قطعات ساعت دنیل ولینگتون

با از باز کردن کامل موتور ساعت ساعت DW / دنیل ولینگتون ، هر جزء جداگانه در محلول های مخصوص قرار داده شده و به صورت اولتراسونیک تمیز می شوند .

4

عیب یابی ساعت دنیل ولینگتون

متخصصین ساعت DW / دنیل ولینگتون ما هر قسمت را به دقت بررسی می کنند تا مواردی را که نیاز به تعویض دارند شناسایی کنند .

هر قطعه فرسوده فقط با استفاده از قطعات اصلی دنیل ولینگتون جایگزین می شود .

5

مونتاژ و روغن کاری ساعت دنیل ولینگتون

هنگام مونتاژ مجدد موتور ساعت DW / دنیل ولینگتون ، هر جزء کاربردی با دقت روغن کاری می شود تا اصطکاک و سایش به حداقل برسد .

6

تنظیمات ضروری ساعت دنیل ولینگتون

متخصصین ساعت دنیل ولینگتون ما به دقت تعادل چرخ ها را تنظیم می کنند و دقت زمان بندی آن را به صورت الکترونیکی با دستگاه تایم گراف آزمایش می کنند تا از دقت زمان سنجی مطلوب ساعت دنیل ولینگتون شما اطمینان حاصل کنند .

7

پولیش قاب و بند ساعت دنیل ولینگتون

متخصصین ساعت ویکی ساعت با استفاده از خمیر های ویژه پلیش ساعت و تجهیزات پولیش ، قاب و بند را به دقت بازسازی می کنند و صیقل می دهند تا درخشندگی اولیه ساعت دنیل ولینگتون شما را بازیابی کنند .

8

چک کردن واشرهای ساعت دنیل ولینگتون

کیس ساعت دنیل ولینگتون شما به دقت بررسی می شود ، تمام مهر و موم ها برای اطمینان از یکپارچگی مقاومت آن در برابر آب تعویض می شوند و کیس دوباره مونتاژ می شود .

9

تست واترپروف ساعت دنیل ولینگتون

این فرآیند که از تست خلاء ، تست فشرده سازی و تست تراکم تشکیل شده است که وجود حتی کمترین میزان رطوبت را در داخل کیس ساعت دنیل ولینگتون شما نشان می دهد .

10

کنترل کیفی نهایی ساعت دنیل ولینگتون

برای تضمین بالاترین استاندارد کیفیت ، بررسی‌های کیفی دقیق توسط مسئول فنی دنیل ولینگتون انجام می‌شود و مطابق با مشخصات تولید تأیید می‌شود .

تعمیرات غیر حضوری ساعت دنیل ولینگتون

در منزل بمانید و ساعتتان را سالم تحویل بگیرید

ارسال اطلاعات و ارزیابی قیمت
بسته بندی
ارسال به ویکی ساعت
ارزیابی اولیه و تماس
موافقت و شروع تعمیر
پرداخت هزینه تعمیر
ارسال به آدرس شما