تعمیر ساعت واشرون کنستانتین | VACERON CONSTANTIN

متخصصین ما زبده در تعمیرات ساعت واشرون کنستانتین با استفاده از قطعات با کیفیت و اورجینال با ارائه ضمانت نامه هستند .

ثبت سفارش تعمیر ساعت

1ثبت مشخصات
2توضیحات

تکنسین‌های ساعت ما می‌توانند تعویض باتری ساعت واشرون کنستانتین شما را در مدت چند دقیقه در حالی که شما منتظر هستید انجام دهند. مطالعه بیشتر درباره تعویض باتری ساعت

متخصصین ساعت ما می‌توانند موتور های اتوماتیک ساعت واشرون کنستانتین را چک کنند و در مدت چند دقیقه در حالی که شما منتظر هستید ، نتیجه را اعلام کنند .

ما مقاومت ساعت‌های واشرون کنستانتین را در برابر آب تا عمق 1200 متر ارزیابی می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که یکپارچگی ساعت واشرون کنستانتین شما مطلوب است .

ما از مواد تخصصی و تجهیزات جدید پولیش ساعت برای تمیز کردن و صیقل دادن قاب و بند ساعت واشرون کنستانتین استفاده می کنیم تا شکل اصلی آن را بازیابی کنیم .

دستگاه تمیزکننده اولتراسونیک و بخارشوی به طور کامل هرگونه کثیفی و یا کثیفی پنهان قاب و بند ساعت واشرون کنستانتین شما را از بین می برد تا به طول عمر قاب و بند ساعت واشرون کنستانتین شما اضافه شود .

متخصصین ساعت ما می توانند قطعات بند ساعت را در مدت زمان کوتاهی اضافه ، کم و یا عوض کنند و تنظیماتی را روی بند ساعت واشرون کنستانتین شما انجام دهند تا اطمینان حاصل شود که ساعت شما به راحتی روی مچ دستتان قرار می گیرد .

ما در ویکی ساعت می توانیم میزان سلامت و اصالت ساعت واشرون کنستانتین شما را به شکل دقیق ارزیابی کنیم .

اگرشیشه ساعت واشرون کنستانتین خود را شکسته اید ، ما این توانایی را داریم که خراش های شیشه های طلقی را برطرف کنیم و تقریباً هر نوع شیشه ساعت جایگزینی را هم می توانیم برای ساعت واشرون کنستانتین شما نصب کنیم .

مغناطیسی شدن ساعت های مکانیکی واشرون کنستانتین اغلب دلیل متوقف شدن یا عقب افتادن آن است .

دستگاه آنتی مگنت ما در ویکی ساعت به سرعت این مشکل ساعت واشرون کنستانتین شما را حل خواهد کرد .

تنظیمات دقت و زمان اغلب در ساعت های مکانیکی واشرون کنستانتین برای تسهیل عملکرد صحیح ساعت مورد نیاز است .

در خیلی از موارد صفحه ساعت واشرون کنستانتین شما بر اثر حادثه ممکن است آسیب دیده باشد و معمولاً از تعمیر و ترمیم آن نا امید می‌شوید .

اما خوشبختانه متخصصین ساعت واشرون کنستانتین ویکی ساعت می توانند صفحه ساعت واشرون کنستانتین شما را همچون روز اول ترمیم کنند .

شما می توانید هر بند چرمی مورد نیاز خود را برای ساعت واشرون کنستانتین خود در سایز مورد نظر ثبت سفارش کنید .

متخصصین طراحی بند ساعت واشرون کنستانتین ویکی ساعت طی چند ساعت با شما تماس می گیرند و اعلام قیمت خواهند کرد .

مراحل ده گانه
سرویس کامل یک ساعت واشرون کنستانتین

1

کنترل و ارزیابی ساعت واشرون کنستانتین

قبل از سرویس یا تعمیر هر ساعت واشرون کنستانتین یک فرآیند بازرسی کامل توسط متخصص سرویس ساعت واشرون کنستانتین ویکی ساعت انجام می‌شود تا عملکرد و ظاهر ساعت واشرون کنستانتین شما را به شکل کامل ارزیابی کند .

2

شروع ماموریت سرویس ساعت واشرون کنستانتین

ساعت سازان ما با برداشتن بند و باز کردن قاب ساعت واشرون کنستانتین برای پیاده کردن موومنت / موتور ساعت واشرون کنستانتین شروع می کنند و سپس کیس و موتور ساعت واشرون کنستانتین شما جزء به جزء به طور کامل جدا می شوند .

3

شست و شو قطعات ساعت واشرون کنستانتین

با از باز کردن کامل موتور ساعت واشرون کنستانتین ، هر جزء جداگانه در محلول های مخصوص قرار داده شده و به صورت اولتراسونیک تمیز می شوند .

4

عیب یابی ساعت واشرون کنستانتین

متخصصین ساعت واشرون کنستانتین ما هر قسمت را به دقت بررسی می کنند تا مواردی را که نیاز به تعویض دارند شناسایی کنند .

هر قطعه فرسوده فقط با استفاده از قطعات اصلی واشرون کنستانتین جایگزین می شود .

5

مونتاژ و روغن کاری ساعت واشرون کنستانتین

هنگام مونتاژ مجدد موتور ساعت واشرون کنستانتین ، هر جزء کاربردی با دقت روغن کاری می شود تا اصطکاک و سایش به حداقل برسد .

6

تنظیمات ضروری ساعت واشرون کنستانتین

متخصصین ساعت واشرون کنستانتین ما به دقت تعادل چرخ ها را تنظیم می کنند و دقت زمان بندی آن را به صورت الکترونیکی با دستگاه تایم گراف آزمایش می کنند تا از دقت زمان سنجی مطلوب ساعت واشرون کنستانتین شما اطمینان حاصل کنند .

7

پولیش قاب و بند ساعت واشرون کنستانتین

متخصصین ساعت ویکی ساعت با استفاده از خمیر های ویژه پلیش ساعت و تجهیزات پولیش ، قاب و بند را به دقت بازسازی می کنند و صیقل می دهند تا درخشندگی اولیه ساعت واشرون کنستانتین شما را بازیابی کنند .

8

چک کردن واشرهای ساعت واشرون کنستانتین

کیس ساعت واشرون کنستانتین شما به دقت بررسی می شود ، تمام مهر و موم ها برای اطمینان از یکپارچگی مقاومت آن در برابر آب تعویض می شوند و کیس دوباره مونتاژ می شود .

9

تست واترپروف ساعت واشرون کنستانتین

این فرآیند که از تست خلاء ، تست فشرده سازی و تست تراکم تشکیل شده است که وجود حتی کمترین میزان رطوبت را در داخل کیس ساعت واشرون کنستانتین شما نشان می دهد .

10

کنترل کیفی نهایی ساعت واشرون کنستانتین

برای تضمین بالاترین استاندارد کیفیت ، بررسی‌های کیفی دقیق توسط مسئول فنی واشرون کنستانتین انجام می‌شود و مطابق با مشخصات تولید تأیید می‌شود .

تعمیرات غیر حضوری ساعت واشرون کنستانتین

در منزل بمانید و ساعتتان را سالم تحویل بگیرید

ارسال اطلاعات و ارزیابی قیمت
بسته بندی
ارسال به ویکی ساعت
ارزیابی اولیه و تماس
موافقت و شروع تعمیر
پرداخت هزینه تعمیر
ارسال به آدرس شما