درباره ویکی ساعت

 

 

ما یک کسب و کار تیمی با بیش از 15 سال تجربه در صنعت  خدمات و لوازم جانبی ساعت های مچی معتبر هستیم. ما افتخار همکاری نزدیکی با بعضی از شرکت های وارد کننده و همینطور تولید کنندگان متعهد و البته ساعت سازان مجرب .و متعهد در ایران داریم. باتکیه بر تجربه و توان متخصصان ما، تیم ویکی ساعت طیف گسترده ای از تعمیرات تخصصی ساعت را در چهار زمینه چکاپ ، سرویس ، ترمیم ظاهری و در صورت نیاز تعویض قطعات را به مشتریان خود با گارانتی 12 ماهه معتبر پیشنهاد میکند.

تعمیرات تخصصی ساعت

ویکی ساعت با همکاری تکنسین های با تجربه و آموزش دیده در کشور سوئیس و همچنین مراکز تخصصی در زمینه تعمیرات ساعت اقدام به ارائه خدمات و ضمانت ساعت های کارکرده و نو میکند. این بدان معنی است که تعمیر کاران حرفه ای هستند که مشتاقانه پذیرای ساعت های معیوب شما هستند. مدیر و مسئول خدمات آقایان قربانی و صادقی که تکنسین های دوره دیده با سال ها تجربه ترمیم و تعمیر ساعت های ارزنده سوئیسی به صورت تمام وقت در ویکی ساعت حضور دارند و آماده مشاوره در نحوه و نوع تعمیر مورد نیاز و نگهداری صحیح ساعتهای مراجعین در این مرکز خدمات هستند. دیگر تکنسین های ما نیز متخصص در ارائه خدمات برای ساعت های رده بالا هستند.

وقتی با خرید یک ساعت گران قیمت سرمایه گذاری میکنید. بسیار مهم است که به صورت مرتب و مشخص کیفیت آن را بررسی کنید. امری که باعث دوام و دقت بیشتر ساعت مچی شما خواهد شد. این کار بایستی با ابزار ، امکانات و قطعات بسیار مرغوبی جهت بقای بیشتر ساعت انجام شود. از انجایی که تکنسین های ما شاهد تعداد دفعات بیشماری بودن که یک ساعت مچی به دلیل خدمات ارزان اسیب بیشتری دیده و در نتیجه تبدیل به ساعت ارزانتری هم شده. و سال های کمتری رو در استفاده صاحبش بوده. با اطمینان به شما میگوییم که تکنسین آموزش دیده ما دارا تجربه و مهارت های عملی مناسبی هستند برا بهبود عملکرد ساعت مچی شما و اغلب برندهای سوئیسی ارزنده.

خدمات ساعت

همانطور که پیشتر هم اشاره کرده بودیم تکنسین های ما در چهار صورت امکان ، توانایی انجام انواع خدمات و تعمیر اغلب برندهای مرغوب لوکس را دارا هستند. یکسری از خدماتت فنی ما هستند که باکمی صبر و شاید صرف یک فنجان چای امکانپذیر هستند. و در این فرصت امکان انداختن یک نگاه اجمالی به دیگر محصولات و ژورنال های خارجی فروشگاه را هم خواهید داشت. در صورت نیاز و توافق برای هزینه و مدت زمان ، ساعتتان نزد ما میماند و شما از ما رسید خدمات دریافت میکنید. خیالتان راحت باشد در صورت نیاز و یا سریعتر حاضر شدن ساعتتان خودمان با شما تماس خواهیم گرفت.

 

تیم ویکی ساعت

امیر قربانی

مدیر فروشگاه

ماریه حسین پور

مدیر امور مالی

عرفان کاظمی

مشاور تبلیغات

عطا کجویی

مشاور فروش

حسین صادقی

مدیر تعمیرگاه

علی پورمیدانی

تکنسین

سامان اسفندیار پور

نویسنده

محمد قاسمی

مشاور تولید محتوا

فاطمه نجاتی

گرافیست