تعمیر ساعت مون بلان | MONT BLANC

متخصصین ما زبده در تعمیرات ساعت مون بلان / مونت بلانک با استفاده از قطعات با کیفیت و اورجینال با ارائه ضمانت نامه هستند .

ثبت سفارش تعمیر ساعت

Accepted file types: jpg, gif, png, Max. file size: 5 MB.
بار گذاری تصاویر ساعت
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

تکنسین‌های ساعت ما می‌توانند باتری ساعت مون بلان / مونت بلانک شما را در مدت چند دقیقه در حالی که شما منتظر هستید تعویض کنند.

متخصصین ساعت ما می‌توانند موتور های اتوماتیک ساعت مون بلان / مونت بلانک را چک کنند و در مدت چند دقیقه در حالی که شما منتظر هستید ، نتیجه را اعلام کنند .

ما مقاومت ساعت‌های مون بلان / مونت بلانک را در برابر آب تا عمق 1200 متر ارزیابی می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که یکپارچگی مون بلان / مونت بلانک شما مطلوب است .

ما از مواد تخصصی و تجهیزات جدید پولیش ساعت برای تمیز کردن و صیقل دادن قاب و بند ساعت مون بلان / مونت بلانک استفاده می کنیم تا شکل اصلی آن را بازیابی کنیم .

دستگاه تمیزکننده اولتراسونیک و بخارشوی به طور کامل هرگونه کثیفی و یا کثیفی پنهان قاب و بند ساعت مون بلان / مونت بلانک شما را از بین می برد تا به طول عمر قاب و بند ساعت مون بلان / مونت بلانک شما اضافه شود .

متخصصین ساعت ما می توانند قطعات بند ساعت را در مدت زمان کوتاهی اضافه ، کم و یا عوض کنند و تنظیماتی را روی بند ساعت مون بلان / مونت بلانک شما انجام دهند تا اطمینان حاصل شود که ساعت شما به راحتی روی مچ دستتان قرار می گیرد .

ما در ویکی ساعت می توانیم میزان سلامت و اصالت ساعت مون بلان / مونت بلانک شما را به شکل دقیق ارزیابی کنیم .

اگرشیشه ساعت مون بلان / مونت بلانک خود را شکسته اید ، ما این توانایی را داریم که خراش های شیشه های طلقی را برطرف کنیم و تقریباً هر نوع شیشه ساعت جایگزینی را هم می توانیم برای ساعت مون بلان / مونت بلانک شما نصب کنیم .

مغناطیسی شدن ساعت های مکانیکی مون بلان / مونت بلانک اغلب دلیل متوقف شدن یا عقب افتادن آن است .

دستگاه آنتی مگنت ما در ویکی ساعت به سرعت این مشکل ساعت مون بلان / مونت بلانک شما را حل خواهد کرد .

تنظیمات دقت و زمان اغلب در ساعت های مکانیکی مون بلان / مونت بلانک برای تسهیل عملکرد صحیح ساعت مورد نیاز است .

در خیلی از موارد صفحه ساعت مون بلان / مونت بلانک شما بر اثر حادثه ممکن است آسیب دیده باشد و معمولاً از تعمیر و ترمیم آن نا امید می‌شوید .

اما خوشبختانه متخصصین ساعت مون بلان / مونت بلانک ویکی ساعت می توانند صفحه ساعت هوبلو / هابلوت شما را همچون روز اول ترمیم کنند .

شما می توانید هر بند چرمی مورد نیاز خود را برای ساعت مون بلان / مونت بلانک خود در سایز مورد نظر ثبت سفارش کنید .

متخصصین طراحی بند ساعت مون بلان / مونت بلانک ویکی ساعت طی چند ساعت با شما تماس می گیرند و اعلام قیمت خواهند کرد .

مراحل ده گانه
سرویس کامل یک ساعت مون بلان / مونت بلانک

1

کنترل و ارزیابی ساعت مون بلان / مونت بلانک

قبل از سرویس یا تعمیر هر ساعت مون بلان / مونت بلانک یک فرآیند بازرسی کامل توسط متخصص سرویس ساعت مون بلان / مونت بلانک ویکی ساعت انجام می‌شود تا عملکرد و ظاهر ساعت مون بلان / مونت بلانک شما را به شکل کامل ارزیابی کند .

2

شروع ماموریت سرویس ساعت مون بلان / مونت بلانک

ساعت سازان ما با برداشتن بند و باز کردن قاب ساعت مون بلان / مونت بلانک برای پیاده کردن موومنت / موتور ساعت مون بلان شروع می کنند و سپس کیس و موتور ساعت مون بلان / مونت بلانک شما جزء به جزء به طور کامل جدا می شوند .

3

شست و شو قطعات ساعت مون بلان / مونت بلانک

با از باز کردن کامل موتور ساعت مون بلان / مونت بلانک ، هر جزء جداگانه در محلول های مخصوص قرار داده شده و به صورت اولتراسونیک تمیز می شوند .

4

عیب یابی ساعت مون بلان / مونت بلانک

متخصصین ساعت مون بلان / مونت بلانک ما هر قسمت را به دقت بررسی می کنند تا مواردی را که نیاز به تعویض دارند شناسایی کنند .

هر قطعه فرسوده فقط با استفاده از قطعات اصلی مون بلان / مونت بلانک جایگزین می شود .

5

مونتاژ و روغن کاری ساعت مون بلان / مونت بلانک

هنگام مونتاژ مجدد موتور ساعت مون بلان / مونت بلانک، هر جزء کاربردی با دقت روغن کاری می شود تا اصطکاک و سایش به حداقل برسد .

6

تنظیمات ضروری ساعت مون بلان / مونت بلانک

متخصصین ساعت مون بلان / مونت بلانک ما به دقت تعادل چرخ ها را تنظیم می کنند و دقت زمان بندی آن را به صورت الکترونیکی با دستگاه تایم گراف آزمایش می کنند تا از دقت زمان سنجی مطلوب ساعت مون بلان / مونت بلانک شما اطمینان حاصل کنند .

7

پولیش قاب و بند ساعت مون بلان / مونت بلانک

متخصصین ساعت ویکی ساعت با استفاده از خمیر های ویژه پلیش ساعت و تجهیزات پولیش ، قاب و بند را به دقت بازسازی می کنند و صیقل می دهند تا درخشندگی اولیه ساعت مون بلان / مونت بلانک شما را بازیابی کنند .

8

چک کردن واشرهای ساعت مون بلان / مونت بلانک

کیس ساعت مون بلان / مونت بلانک شما به دقت بررسی می شود ، تمام مهر و موم ها برای اطمینان از یکپارچگی مقاومت آن در برابر آب تعویض می شوند و کیس دوباره مونتاژ می شود .

9

تست واترپروف ساعت مون بلان / مونت بلانک

این فرآیند که از تست خلاء ، تست فشرده سازی و تست تراکم تشکیل شده است که وجود حتی کمترین میزان رطوبت را در داخل کیس ساعت مون بلان / مونت بلانک شما نشان می دهد .

10

کنترل کیفی نهایی ساعت مون بلان / مونت بلانک

برای تضمین بالاترین استاندارد کیفیت ، بررسی‌های کیفی دقیق توسط مسئول فنی مون بلان / مونت بلانک انجام می‌شود و مطابق با مشخصات تولید تأیید می‌شود .

تعمیرات غیر حضوری ساعت مون بلان / مونت بلانک

در منزل بمانید و ساعتتان را سالم تحویل بگیرید

ارسال اطلاعات و ارزیابی قیمت
بسته بندی
ارسال به ویکی ساعت
ارزیابی اولیه و تماس
موافقت و شروع تعمیر
پرداخت هزینه تعمیر
ارسال به آدرس شما